Moje služby

Zde najdete seznam služeb, které Vám mohu nabídnout.

Moje služby

Nabízím široké portfolio služeb, zejména v oblasti informačních a komunikačních technologií. Mou běžnou cílovou skupinou jsou středně velké firmy, úřady, školy a podobné organizace.

Správa serverů

Linux – hlavně Debian a na něm založená distra. Windows samozřejmě taky.

Správa počítačových sítí

CCNP level. Vyznám se v Ciscu, Mikrotiku a okrajově Ubiquiti.

Kybernetická bezpečnost

Zkušenosti z pozice cybersecurity specialisty. Firewally, DLP, antiviry…

Správa serverů

Rád se Vám postarám o servery ve Vaší organizaci, a to v kompletním životním cyklu – od výběru, přes instalaci až po finální správu a servis.

Umím pracovat jak s Linuxem (zejména s distry založenými na Debianu), tak s Windows, přičemž mám zkušenosti s většinou běžných použití (doménové řadiče, webové, souborové a e-mailové souborové servery, nebo třeba i herní servery).

Správa sítí

I se správou Vaší podnikové sítě Vám rád pomohu, a to zejména v oblasti návrhu, designu, správy a v případě menších sítí i instalace (fyzickou instalaci větší sítě preferuji řešit dodavatelsky).

Moje znalosti jsou někde na pomezí konce CCNA a začátku CCNP. Správa Wi-Fi, přístupových switchů, VLAN, dynamického směrování, VPN a šifrování jsou pro mě samozřejmostí. Z používaných technologií ovládám Cisco, Mikrotik a Ubiquiti (nicméně si poradím i s dalšími vendory).

Kybernetická bezpečnost

Z pozice Cybersecurity specialisty, na níž v současnosti působím na ZČU, disponuji přehledem na poli současné kybernetické bezpečnosti.

Vyznám se v šifrování, PKI, autentizačních mechanismech, centrálně spravovaných antivirech a dalších souvisejících oblastech KB.

Kontaktujte mě pro nezávaznou poptávku.

Přejít nahoru